Язък! И новият силикон на Андреа провисна до пъпа (СНИМКИ)
Язък й за инвестицията на фолк певицата Андреа! След години отлагане да коригира силиконовите си увиснали гърди, бившата на Кубрат Пулев най-сетне реши да си поднови бюста. Уви, само няколко седмици по-късно гърдите й отново увиснаха.
Певицата отдавна е критикувана заради лошото състояние на силиконовата си гръд. Дълги години тя не се подлагаше на нужната операция за повдигане на имплантите вероятно заради липса на средства.
Преди повече от месец Андреа сама се похвали, че се е оперирала в Истанбул. Макар да не разкри каква точно е била манипулацията, става ясно, че певицата си е коригирала гърдите.
След оздравителния процес тя не спираше да си ги снима и да се хвали с формите си, радвайки мъжкото око. Тези дни обаче бившата на Кобрата отново разочарова мъжете с вида на гърдите си. Те не само отново са увиснали, но и видимо са с крива форма.